.

.

Паркот Виндфол Отворен Прилагодлив Ремен За Рамо Торбичка За Носење Универзална Торба За Лизгање На Ролери

Паркот Виндфол Отворен Прилагодлив Ремен За Рамо Торбичка За Носење Универзална Торба За Лизгање На Ролери

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Спецификации : изработен е од издржлив материјал отпорен на кинење со армирани шевови.Чантата има прилагодлив ремен за рамо и ремен за рачка.Големиот оддел на лизгалките ја прави кутијата за складирање лесна за чистење.Овој производ ви помага да ги донесете лизгалките до и од лизгалиштето или паркот.Име на предметот : Ролери Багматеријал : Оксфордска Ткаенина Карактеристики : Практична, Лесна За Употреба, Издржлива Големина : 42см х 20см х 39см/16.54 "х 7.87" х 15.35 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Ролери Торба (Други Не Се Вклучени) изработен е од издржлив материјал отпорен на кинење со армирани шевови. Чантата има прилагодлив ремен за рамо и ремен за рачка. Големиот оддел на лизгалките ја прави кутијата за складирање лесна за чистење. Овој производ ви помага да ги донесете лизгалките до и од лизгалиштето или паркот.

За производот

Купувачите избираат и