.

.

Хоменесгеника Женски Блузи Плус Големина Дозвола Женска Мода Краток Ракав Ретро Круг Вратот Печатени Лабава Блуза

Хоменесгеника Женски Блузи Плус Големина Дозвола Женска Мода Краток Ракав Ретро Круг Вратот Печатени Лабава Блуза

DEN 287.84

Од стока
Достапно.

52 "Должина : 82см/32. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.66" Рамо : 44.27" Рамо : 43см/16.Карактеристики : Кружен Врат,Краток Ракав ,Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни врвови. Трговец продажба поени : Женска Облека,Женска Плус Големина Царинење $5-10,Резервоар Блузи, За Жени Под $5,Блузи без Ракави За Жените Плус Големина,Женска Облека Царинење,Плус Големина Блузи,Блузи, За Жени Царинење $5,Tee Кошули За Жени,Плус Големина Женска Облека,Резервоар Блузи, За Жени,Маици Женска,Женска Плус Големина Царинење $5,Женска Облека Царинење Под $8,Блузи, За Жени Плус Големина,Мода Дозвола,Дозвола Под $5.06" Рамо : 46cm/18. Големина : XL големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 118cm/46.34 "Ракав : 21см/8.Женска Мода Краток Ракав Ретро Круг Вратот Печатени Лабава Блуза Карактеристики : 1.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, дома одмор повеќе. Одговараат Заumn, И Зима.Материјал : Полиестер(Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен).93 "Должина : 80см/31. Лабава преголема, уникатен дизајн на силуета.46 "Ракав : 23cm/9.82 "Ракав : 24cm/9.11 "Должина : 84cm/33.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Season : Spring,Summer Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Collar : Round-Neck Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Топ Големина : С големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.

За производот

Купувачите избираат и