.

.

1.71 Кт Круг Сече Сина Лабораторија Создаде Моисанит 14к Жолто Злато Изјава За Гравирање Годишнина Ангажман Свадба Прстен Големина 5.75

1.71 Кт Круг Сече Сина Лабораторија Создаде Моисанит 14к Жолто Злато Изјава За Гравирање Годишнина Ангажман Свадба Прстен Големина

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Испорачана Во нашата Бесплатна Кутија За Подароци Клара Пучи, секоја ставка е поставена по ваш избор на цврсто, 14к или 18к автентицирано злато со печат; дизајнирано, произведено и продадено исклучиво Од Клара Пучи.

За производот

Купувачите избираат и