.

.

Бомото Менс Обичен Елек Еднобојни Предни Џебни Врвови Канцелариски Обични Јаки Со Јака Летни Кошули

Бомото Менс Обичен Елек Еднобојни Предни Џебни Врвови Канцелариски Обични Јаки Со Јака Летни Кошули

DEN 319.84

Од стока
Достапно.

Карактеристика : Мажи Празнични Блузи На Плажа, Машка Маица За Вратот Со Ревер,Блузи Со Кратки Ракави, Машка Блуза Без Ракави, Машка Летна Маича4. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Натпревар - Оваа Маица Без Ракави Е Совршена За Комбинирање Со Јакни, Кардиган, Фармерки, Шорцеви, Секојдневни Спортски Панталони и Товарни Шорцеви Погодни За Пролет, Лето, Aut. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневен, Теретана, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.

За производот

Купувачите избираат и