.

.

иопко дуксери за жени Женски Секојдневен Принт Џеб Дуксер Со Качулка Со Долги Ракави Лабави Врвови женски врвови

иопко дуксери за жени Женски Секојдневен Принт Џеб Дуксер Со Качулка Со Долги Ракави Лабави Врвови женски врвови

DEN 479.84

Од стока
Достапно.

73 "= = Рамо : 50cm/19.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.16 "= = Рамо : 48см/18.90 "= = Ракав : 61см/24.Стил : Широк/ Преголем/ Лабав/ Улица/ / Секојдневен. Големина : М = = САД : 6 = = ЕУ : 36 = = Биста : 102см/40.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. Големина : XXL = = САД : 12 = = ЕУ : 42 = = Биста : 114cm/44.

За производот

Купувачите избираат и