.

.

Жкозпток Женски Блузи Обични Должина Ракав Трендовски V-Вратот Градиент Шарени Печатење Маици Тенки Лабава Маици Блузи, Портокал, L

Жкозпток Женски Блузи Обични Должина Ракав Трендовски V-Вратот Градиент Шарени Печатење Маици Тенки Лабава Маици Блузи, Портокал,

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Сезона : Aut/Пролет/Зима. маици за вратот на екипажот за жени.Модни Жени Печатени Маица Средна должина 3/4 Ракави Блуза V - Вратот Обични Врвови. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.

За производот

Купувачите избираат и