.

.

Каролини Богатства SS4579DS Susse Spaniel Бонбони Трска Празник Божиќ Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16

Каролини Богатства SS4579DS Susse Spaniel Бонбони Трска Празник Божиќ Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16

DEN 479.84

Од стока
Достапно.

Каролини Богатства SS4579 DS1216 Сасекс Спаниел Бонбони Трска Празник Божиќ Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични сасекс Спаниел уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Овој Божиќен украсен Метален Принт. Овој Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци е од каролини богатства колекција Бонбони Трска Божиќ. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

За производот

Купувачите избираат и