.

.

Неискажливо Црно Неонско Зелено Лого Трговски Дуксери Џебни Паралелни Шипки Дуксер Со Ракави Жена Маж Облека

Неискажливо Црно Неонско Зелено Лого Трговски Дуксери Џебни Паралелни Шипки Дуксер Со Ракави Жена Маж Облека

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Големина Details : 1.To осигурајте се дека ја добивате вистинската големина,ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите?2.Рачното мерење може да излезе од 1~3см difference Size : XXS,Bust : 86cm,Length : 63cm,Shoulder : 39cm,Sleeve : 58cm Size : XS,Bust : 92cm,Length : 65cm,Shoulder : 41cm,Sleeve : 60cm Size : S,Bust : 98cm,Length : 67cm,Shoulder : 43cm,Sleeve : 62cm Size : M,Bust : 104cm,Length : 70cm,Shoulder : 45cm,Sleeve : 64cm Size : L,Bust : 110cm,Length : 73cm,Shoulder : 47cm,Sleeve : 66cm Size : XL,Bust : 116cm,Length : 76cm,Shoulder : 49cm,Sleeve : 68cm Size : XXL,Bust : 122cm,Length : 79cm,Shoulder : 51cm,Sleeve : 70cm Size : XXXL,Bust : 128cm,Length : 81cm,Shoulder : 53cm,Sleeve : 72cm Size : 4 XL,Bust : 134cm,Length : 83cm,Shoulder : 55cm,Sleeve : 74cmproduct тип : Hoodie Неискажлива Црна Неонски Зелено Лого Трговски Дуксери Џеб Паралелни Шипки Ракав Дуксер Жена Маж Облека.

За производот

Купувачите избираат и