.

.

Безжичен Мијалник За Напојување, Пренослив Отпорен На Гребење За Полнење Чистење Под Висок Притисок Со Филтер За Наводнување На Мотоцикли

Безжичен Мијалник За Напојување, Пренослив Отпорен На Гребење За Полнење Чистење Под Висок Притисок Со Филтер За Наводнување

DEN 1055.84

Од стока
Достапно.

Безжичен Мијалник За Напојување, Пренослив Отпорен На Гребење Со Висок Притисок За Чистење Со Филтер За Мотоцикли Наводнување Спецификација : Тип На Артикал : Безжичен Материјал за Миење Автомобили : Abs + Метално Напојување : 110-240 VRated Моќност : 240 WVoltage : 12vbattery Капацитет : Вградена литиумска батерија 9000 MAHEndurance Време : 17minrated Притисок : 2.5 Maparated : 3l/Minmotor Метод На Ладење : Автоматско Ладење Должина На Цевката : Прибл. 5м/16.4 Во Списокот Со Пакети : 1 х Домаќин1 х Совет1 х Брз Конектор1 Х Водоводна Цевка1 х 1 х Филтер1 Х Конектор За Шишиња1 х Пена Тенџере Забелешка : ве Молиме имајте предвид дека новиот тип и стариот тип на овој производ ќе бидат испратени по случаен избор и проверете дали нема да ви пречи пред да нарачате. Мултифункционален Мијалник : мијалникот за безжичен притисок може да мие мотоцикли, автомобили, чисти порти, клупи, скали и на отворено, како и цвеќиња од вода, наводнување зеленчук, наводнување тревници итн. Отпорен на гребење : можете да додадете малку пена за миење автомобили што не е вклучена во шишето за чистење, тогаш машината за перење може да испрска вода или пена од шишето за чистење и да ви донесе масно капење на автомобилот за нежно отстранување на абразивните честички нечистотија.

За производот

Купувачите избираат и