.

.

Uerlsty Жени Цветни Резервоар Миди Фустан Дами Летен Одмор Плажа Секојдневен Елек Сарафан

Uerlsty Жени Цветни Резервоар Миди Фустан Дами Летен Одмор Плажа Секојдневен Елек Сарафан

DEN 956.80

Од стока
Достапно.

[ИЗВЕСТУВАЊЕ] - Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на сликата и дозволете 1-2см/0,39-0,78 инчи се разликува, со цел да се избегнат непотребни враќања или замени.Карактеристики на производот : Должина На Фустанот : Должина На Коленото Должина На Ракавот : Тип На Ракав Без Ракави : Редовно Деколте : Тркалезен Материјал За Вратот : Памучна Шема : Стил На Печатење : А-Линија Повод : Улични Стилови Сезона : Летен Оддел : Тип На Женска Големина : Редовен Бренд : Небрендиран Мпн : Не Се Применува : Возраст Од 18-35 Години Гроздобер : Нега На Гарнитури : Машина содржина На Пакетот за перење : 1 Х Фустан За Оваа Ставка (Имаме За Цел Да Ви Покажеме Точни Информации За Производот) 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите(забелешка 1см=0,39 инчи).3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.4.Внимание!!!Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја поставите нарачката.Ви благодариме за разбирањето. Материјал : Памук. Шема : Печати. Повод : Уличен Стил. Стил : А-Линија. Сезона : Лето.

За производот

Купувачите избираат и