.

.

Супер абсорбента микрофибер за коса и пресврт за крпи за жени

Супер абсорбента микрофибер за коса и пресврт за крпи за жени

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Свиткајте да ја направите вашата коса да виси, ставете крпа за коса на главата (крајот со копче), завиткајте ја косата со висечкиот дел од пешкирот, повлечете ја безбедната јамка преку главата и поправете ја под безбедното копче. Супер абсорбента микрофибер за коса и пресврт за крпи за жени (4 пакувања).

За производот

Купувачите избираат и