.

.

Сет за трпезариска маса, табела за висина на шалтер со столици за трпезарија

Сет за трпезариска маса, табела за висина на шалтер со столици за трпезарија

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Оваа табела и стол поставени како совршена опција за седење за одржување на рафиниран изглед на декор во вашиот дом додека дејствувате како вкусно дополнително седење, отколку како стол за гравчиња од грав или осамен канцелариски стол. Овој мал сет на трпезариска маса е прифатлива опција за седење што може да се користи и за повеќенаменски функционалности, да се искористи на најразлични начини. 【5-pc табела за табела за висина】 табела за висина на бројачи и 4 столчиња за висина на бројачот. Овој сет за трпезариска маса за трпезарии вклучува една премија цврста маса и четири густо поставени, удобни столчиња за шалтер. Секое парче може да се пофали со чисти линии и цврста конструкција, осигурувајќи дека вашата област за јадење ќе изгледа одлично и ќе функционира подобро . 【Премиум конструкција на цврсто дрво】 Избран материјал со исклучителна изработка, сите пет парчиња од овој сет за столче за трпезарии се изградени за да бидат највисоки Квалитет, обезбедувајќи издржливост за дневна употреба. Сите нозе се изработени од цврсто гумено дрво. Водоотпорна таблета е обложена со елегантна и водоотпорна завршница што бара ниско одржување . 【Екстра дебели столчиња со столици】 со дебели влошки на седиштата и заоблени високи потпирачи за грб, секоја столица носи извонредна удобност во вашата трпезарија. Дефинитивно ќе уживате во вашите оброци со пространа маса и пријатни столчиња.

За производот

Купувачите избираат и