.

.

Класичен блок монограм на Thumbrintz, црно

Класичен блок монограм на Thumbrintz, црно

DEN 479.84

Од стока
Достапно.

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Thumbrintz Classic Block Monogram Sham, Black : Убава уметност од MWW Design Studio создава дизајн на монограм во црно -бело за овој уметнички управуван срам. Печатено во извонредни детали за ткаена срам, ова е совршен допир за завршна обработка за секоја спална соба. Ткаенината е ткаена и срамна печатена и зашиена е полиестер со лесна нега и е поддржана со мека ткаенина од поли/памук. Текстурата во ткаенината дава димензија и уникатен изглед и чувство на духот. Достапни големини : Стандард, Кинг. Уметноста што се користи за создавање на срам е достапна како дух. Машинско миење и суво.

За производот

Купувачите избираат и