.

.

Сонцето со долг ракав на Georgeорџ и големото машко е измиено поло, измиено поло

Сонцето со долг ракав на Georgeорџ и големото машко е измиено поло, измиено поло

DEN 295.68

Од стока
Достапно.

За да се исполнат барањата на бурниот живот, исто така е важно да се служи за удобност што доаѓа од облеката што ја носиме. И случајниот случајно измиен поло, исто така од 100% памук е голем „да“. Секогаш е одлично за бранч или тежок ден на работа. КОГА СИЛОТ ИТ според оваа пригода и Спицип со точни основи и додатоци, дури и едноставно обичен полото ќе ја направи најдобрата модна изјава. 100% памук ;. Менс Jerseyерси мие поло со џеб, опуштено вклопување со мека ткаенина за чувство на рака;. Достапно во машки и машки плус;. Машинско миење ладно, измијте со како Колос, само белило од хлор кога е потребно, суво суво ниско, ниско железо ;. COO : Индија.

За производот

Купувачите избираат и