.

.

Вејверли инспирации памук 44 далеку во близина на точки јоргована ткаенина покрај завртката

Вејверли инспирации памук 44 далеку во близина на точки јоргована ткаенина покрај завртката

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Вејверли инспирации ткаенината слави тренд инспирирана од моделот, дизајн и боја, исклучиво на. Со посебна палета на бои, ткаенината на Waverly Inspirations им овозможува на потрошувачите да се мешаат и да се совпаѓаат за да ја одразуваат нивната личност за занаетчиски дизајниран занаетчиски преглед на прифатлива цена. Од ленти и точки, до геометрија и флорали, секоја координирана ткаенина група во боја ќе ја инспирира вашата креативност. Одлично за домашен декор, ватирање и занаети од секаков вид. Далеку во близина на точки јоргована ткаенина. 100% памук. 44 ”широк. Тежина : 140 GSM. Машинско миење ладно со слични бои; Не бели; сува суво ниско; отстранете веднаш. Набавка во целосни зголемувања на завртки.

За производот

Купувачите избираат и