.

.

Повторно воспоставени заменски замени за окидата сет на црни ласерски касети за тонер за употреба во Okidata Oki B710DN, B710N, B720DN, B720N, B730DN и B730N S

Повторно воспоставени заменски замени за окидата сет на црни ласерски касети за тонер за употреба во Okidata Oki B710DN, B710N,

DEN 1967.84

Од стока
Достапно.

Заштедете уште повеќе со нашиот сет од 2 касети со ласерски тонер за повторно воспоставено од производство. Овој сет вклучува 2 52123601 црни ласерски касети со тонер. Зошто да платите двојно повеќе за името на брендот Okidata 52123601 кертриџ кога нашите преработени печатачи испорачуваат одлични квалитетни резултати за дел од цената? Нашиот преработен кертриџ за Окида е поддржан од нашето 100% задоволство и гаранција за живот. Затоа, зачувајте сега и заштедете уште повеќе! Овој сет работи во следниве печатачи Okidata Oki B : B710 DN, B710 N, B720 DN, B720 N, B730 DN и B730 N. Ние сме ексклузивен препродавач на LD производи бренд на високо квалитетни материјали за печатење. За употреба во печатачи Okidata Oki B : B710 DN, B710 N, B720 DN, B720 N, B730 DN и B730 N. 100% задоволство и гаранција за живот. Употребата на касети и материјали за замена на задниот дел не ја поништува гаранцијата за печатачот.

За производот

Купувачите избираат и