.

.

Plusенски плус големина на Terra & Sky Plus Size Milennium Pants

Plusенски плус големина на Terra & Sky Plus Size Milennium Pants

DEN 293.92

Од стока
Достапно.

Конечно, пар панталони за фустани кои изгледаат неверојатно и се чувствуваат уште подобро. Воведување на Тера 31 „inseam; 29“ Petite Inseam. Затворање : стајлинг за влечење; удобност еластична лента за половината. Ockебови : Две предни функционални џебови и два џебови за грб. Карактеристики : Контролен панел на скриена мрежа; Супер-протечката ткаенина обезбедува удобност и одлично закрепнување. Plusенски плус големина директно милениумски панталони од Terra & Sky.

За производот

Купувачите избираат и