.

.

Колеги W-6C 6-лист крст пресечен уништувач

Колеги W-6C 6-лист крст пресечен уништувач

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Крстот со крос-лисја на колегите W-6 C 6-лисја нуди сигурен настап со уништување на шест листови истовремено. Исто така, спречува заглавување на хартија за непрекинат проток на работа. Овој крос-исечен хартија уништувач има безбедносен прекинувач за блокирање за безбедно работење. Со лесна глава од главата, овој уништувач на хартија соработници го прави уништувањето лесна задача. Совршено за употреба во канцеларија, домашна канцеларија, училиште или каде и да треба да ги уништите документите и документите. Соработниците W-6 C 6-лични крстови пресечени уништуваат. Решени шест чаршафи во исто време. Спречува заглавување хартија за непрекината работа. Безбедносен прекинувач за блокирање. Лесно кревање глава.

За производот

Купувачите избираат и