.

.

Призмати Брисел Грифон Магнет

Призмати Брисел Грифон Магнет

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Овие магнети со светла боја се совршени за вашиот автомобил, дома или училиште. Prismatix Брисел Грифон Магнет : Eurostyle овален 4 "x 6" дебел магнет. Флексибилен гумен магнет. Прославете го вашето домашно милениче со високо квалитетни магнети. Добро за автомобил, дом или училиште.

За производот

Купувачите избираат и