.

.

Apple Watch SE GPS + Cellular, Space Grey Aluminum Case со спортски јаглен од јаглен

Apple Watch SE GPS + Cellular, Space Grey Aluminum Case со спортски јаглен од јаглен

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Следете ја вашата дневна активност на Apple Watch и видете ги вашите трендови во апликацијата Фитнес на i Phone. До 2x побрз процесор од серија 3. Спецификации : Поддржана апликација : Фитнес тракер, гласовен асистент, Tracker за надморска височина, GPS, монитор на отчукувањата на срцето. Напредни сензори за следење на сите ваши цели за фитнес и тренинг. Отпорен на вода : Да. Поставете Apple Watch за членовите на семејството кои немаат i Phone користејќи семејно поставување. Компатибилност на оперативниот систем : Apple i OS. Технологија за поврзување : Мобилна, GPS. Материјал за опсег : Флуороеластомер. Тоа е многу часовник за многу помалку отколку што очекувавте. Часов на оперативниот систем : ОС. Вграден асистент за глас : Сири. GPS + мобилниот модел ви овозможува да се јавите, да пишувате и да добивате насоки без вашиот телефон. Оперативен систем : Watch OS. Максимална длабочина на отпорност на вода : 164 стапки. Дизајн на пливање. Компатибилен со апликации : Да. Апликацијата за спиење ви овозможува да поставите рутина за спиење и да го следите вашиот сон. Синхронизирајте и проследувајте музика, подкасти и аудио книги. И со мобилна услуга, можете да одите без вашиот телефон. Ниво на отпорност на вода : отпорен на вода.

За производот

Купувачите избираат и