.

.

Енергетска стоп задна еволуција на керамички сопирачки влошки 16-1393

Енергетска стоп задна еволуција на керамички сопирачки влошки 16-1393

DEN 1929.92

Од стока
Достапно.

Проверете ја компатибилноста со вашето возило кликнете Тогаш, Power Stop Z16 може да се пофали со уникатна градба во која има двојни треперувања поткрепени со гума до шест пати повеќе намалување на бучавата од обичните челични трепки. Ова помага да се осигурате дека уживате во сопирање без бучава во сите временски услови. Подлогата за сопирачката на сопирачката за напојување има вистинска керамичка формула со ниска прашина која ги одржува тркалата почиста и нема да ги истроши роторите за да уживате во долготрајна употреба. Покрај тоа, позитивната технологија на мувла спречува создавање на бактерии што инаку може да доведе до проблеми. Проверете ја компатибилноста со вашето возило кликнете овде.

За производот

Купувачите избираат и