.

.

Подобри домови и градини специјализирани бод 84 Единечен панел за завеси меки сребрени чиста рециклиран полиестер, полиестер, постелнина

Подобри домови и градини специјализирани бод 84 Единечен панел за завеси меки сребрени чиста рециклиран полиестер, полиестер,

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Дајте им на вашите прозорци обичен шик ажурирање со подобриот панел за завеси за бод за бод. Чистата панел за завеси е убав додаток на вашиот дом бидејќи го осветлува вашиот простор со природна светлина. Цврстиот панел за завеси е подобрена со вертикални ленти во финишот на Хемстит. Изберете од различни должини и бои за да одговараат на вашиот стил на дома. Користете стандардна шипка за завеси за да висат од џебот на шипката. Подобрите домови и градини Специјализирани бод за завеси е OEKO-Tex® направен во зелена, овозможувајќи лесно следење и транспарентност. Овој производ е направен со земјата на ум и се обликува со рециклиран полиестер. Цврста чиста панел со вертикални ленти. 50% рециклиран полиестер, 43% полиестер, 8% постелнина. Продаден како единечен панел. Совршено за положување за максимално покривање на прозорецот. Направено во зелена боја од Оеко-Текс. Големини на располагање : 50 "x 84", 50 "x 95", 50 "x 108". Бои на располагање : папирус беж, меко сребро, измиено индиго, зелена река и сон од ванила. Перење. Pollеб на прачка со јазичиња со грб. Направено во Кина.

За производот

Купувачите избираат и