.

.

Подобри домови и градини Гунметал и овесна каша anоан Барстол

Подобри домови и градини Гунметал и овесна каша anоан Барстол

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Инјектирајте малку модерна талент и софистицираност во кој било простор со чисти линии и современи детали за оваа столица на anоан Бар од подобри домови и градини. Се одликува со квадратно тапацирано седиште и затегнати грб. Вклучува 1 столче за Gunmetal и овесна каша anоан Бар - потребно е одредено собрание. Изградена да трае со метална рамка и нозе - вклучува удобна лента за одмор на стапалото. Оваа класична, сепак шик, столче со неутрален тон, сигурно е да се координира со широк спектар на стилови на дизајн и палети на бои, што го прави одличен за употреба во скоро секоја просторија во куќата. Идеално за употреба на контра остров во вашата кујна, во ќош за појадок во бистро, или во бар во просторијата за рекреација, столчето на anоан Бар нуди едноставен начин за веднаш да се надополни секој простор додека обезбедува удобно решение за седење.Лесно подигнете ја секоја област за јадење или замолчување со чистите линии и современи детали за овие подобри домови и градини Gunmetal & овесна каша anоан Барстол. Идеално за бројачи на остров, јами во стил на бистро, барови за простории за рекреација и многу повеќе. Мерки за столче од бар 17,32 W x 21,65 d x 41,81 h (44cm x 55cm x 106. Современиот изглед сигурен дека ќе ја воздигне секоја кујна или област за јадење и да ја надополни секој стил на дизајн или палетата на бои. Одликувајќи се со квадратно седиште, и затегнат назад во тапациран во класична ткаенина во боја на овесна каша, со оружје и нозе, оваа ултра-верастична и издржлива бар-столица е сигурна дека ќе испорача ценета удобност без никаква жртва на стилот и естетиката на вашиот дом.

За производот

Купувачите избираат и