.

.

Векаре Вазелин, Динаре 1140, Брои

Векаре Вазелин, Динаре 1140, Брои

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Заштитува помали исеченици, гребнатини и изгореници Помага во ублажување на испуканата или испукана кожа Обезбедува мека, мазна, здрава кожа Вазелин може да ја отстрани козметиката и да спречи промена на бојата на кожата додека косата се бојадисува Користете околу вашиот дом насекаде каде што треба да создадете неорганска, мрсна површина 5 Грама бел вазелин по пакет Штити помали исеченици, гребнатини и изгореници. Помага во ублажување на испукана или испукана кожа. Обезбедува мека, мазна, здрава кожа. Обезбедува мека, мазна, здрава кожа. Користете околу вашиот дом насекаде каде што треба да создадете неорганска, мрсна површина.

За производот

Купувачите избираат и