.

.

Minecraft Делукс Мини Фигура Скелет Возач

Minecraft Делукс Мини Фигура Скелет Возач

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Во светот На Minecraft, ликовите можат да се прошетаат на лами, магариња, свињи и многу повеќе. Сега нашите Луксузни Мини Возачи ви дозволуваат да ја играте таа акција за возење во реалниот свет! Асортиманот вклучува шест карактери на возачи плус ликовите на толпата што ги возат-тоа се две мини Фигури во една! Фановите ќе имаат експлозија играјќи сцени Од Minecraft и измислувајќи свои приказни со овие прекрасно дизајнирани фигури кои остануваат верни на изгледот На Minecraft. Изберете Од Стив На Оседла Свиња, Алекс На Оклопни Коњ, Стив На Магаре, Венеат Со Џокеј, Алекс На Лама, И Скелет Возач (секој пар продаваат одделно), и да се изгради колекција на динамичен возење парови. Одлично за собирање и тргување, и тие прават одлични подароци за љубителите На Minecraft! Боите и украсите може да варираат. Minecraft Делукс Мини Фигура Скелет Возач : Возраст : 6 години И Повеќе. Сега можете да го изградите светот На Minecraft како никогаш досега со Луксузни Мини Фигури!. Две фигури во една! Асортиманот вклучува шест карактери на возачот плус ликовите што ги возат. Изберете Од Стив На Оседла Свиња, Алекс На Оклопни Коњ, Венеат Со Џокеј, Алекс На Лама, Стив На Магаре, И Скелет Возач. Секој продаден одделно, предмет на достапност. Деталите за дизајнот се вистинити за светот На Minecraft. Тргувајте со вашите пријатели и курирајте ја совршената колекција!.

За производот

Купувачите избираат и