.

.

Ханивел 1. Гал квадратни Стапки Врвот Пополнете Го Овлажнителот На Кулата За Ладна Влага со Навлажнувач, Бел, HEV615W

Ханивел 1. Гал квадратни Стапки Врвот Пополнете Го Овлажнителот На Кулата За Ладна Влага со Навлажнувач, Бел, HEV615W

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Овој Овлажнител На Кулата Со Магла Е идеален за големи простории (500 квадратни метри. фт.), и е брз и лесен за употреба и чистење. Се одликува со отстранлив резервоар за полнење што го олеснува полнењето на мијалникот или со стомна. Има дизајн на тенок кула за заштеда на простор кој е оптимизиран за висока излезна влага и може да работи до 24 часа. Уживајте во филтрираната невидлива влага користејќи Го Лесниот поставен навлажнувач со 5 поставки за излез на влажност, како и 3 поставки за брзина. Програмирајте го навлажнувачот на вашето лично ниво на удобност и овлажнител ќе се вклучува и исклучува за да го одржува поставеното ниво на влажност. Светлото за полнење ви кажува кога резервоарот е празен и светлото за проверка на филтерот ве потсетува да го проверите вашиот филтер за оптимални перформанси. Големиот отвор на резервоарот и касетата за филтер со лесен пристап го олеснуваат полнењето и чистењето. Компатибилен Со Honeywell Замена Фитил Т (HFT600). 2 лесни начини за пополнување преку овлажнител или мијалник. Автоматско исклучување кога е празно. Лесен пристап преку лизгајте ја вратата на филтерот. Врвот пополнете ладна магла овлажнител има филтер проверете ја светлината. Пополнување и влажност достигна светла. Погоден за големи простории од 500 квадратни стапки. Лесно поставете навлажнувач со програмирање на копчето. Тенок Дизајн оптимизиран за висока излезна влага. Капацитет од 1,7 галони. 3 поставки за брзина. Работи до 24 часа.

За производот

Купувачите избираат и