.

.

3д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги за Форд Фокус 2012 -, КЛАСИЧНА Серија

3д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги за Форд Фокус 2012 -, КЛАСИЧНА Серија

DEN 1328.00

Од стока
Достапно.

3Д Макспајдер ФОРД ФОКУС 2012-2018 КЛАСИЧЕН ЦРН Р2-3Д Макспајдер Прилагодените Подни Душеци се најдобрата заштита за подот на вашето возило. За разлика од оние гломазна Ефикасно Ги Штити Внатрешноста На Возилата. Макспајдер Патентираниот Долен Слој Ги Одржува Душеците На Место Без Да Му наштети На Оригиналниот тепих. Внатрешен Слој Што Апсорбира шок и Звук. Лесна Нега Трајни Делукс Јамка Тепих. Еколошки Материјал, Нетоксичен и Без Мирис. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : Класичен. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393. Одговара Изберете : 2012-2015 ФОРД ФОКУС 2016-2018 ФОРД ФОКУС СЕ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и