.

.

Голем Залак Мамки 6 Про Гуштер Наведуваш

Голем Залак Мамки 6 Про Гуштер Наведуваш

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Големиот Залак Мамки Про Гуштер се меки со потенок профили. Одлично за длабоки или плитки води, кадравите екстремитети и грчевитата опашка создаваат реална акција. Разновиден со издржливи тела. Голем Залак Мамки 6 " Про Гуштер Наведуваш : Одлично За каролина И Тексас апаратури. Залак сок риба атрактант е научно формулиран за да се донесе ГОЛЕМ ЗАЛАК на вашата линија. Голем Залак Мамки е 1 од најголемите производители на мека пластика ВО САД. Достапно во 1 големина.

За производот

Купувачите избираат и