.

.

Вистински Зафат Тежок Про Со Ракавици На Допир, Голем, 9893-23

Вистински Зафат Тежок Про Со Ракавици На Допир, Голем, 9893-23

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

За Вистински Зафат Тешки Про Со Ракавици На Допир, Л засилени зглобови обезбедува дополнителна заштита на зглобовите од удари и гребнатини . Ракавиците имаат полиуретанско засилување кое обезбедува зафат за подобрена контрола и отпорност на триење. Тие имаат прилагодлив ремен за зглоб за да обезбедат совршено вклопување. Тие се перат во машина за ваша погодност. Вистински Зафат Тежок Професионалец Со Ракавици Со Екран На Допир, Л : Технологија на Екран на Допир . Текстура зафат . Прилагодлив ремен за зглоб.

За производот

Купувачите избираат и