.

.

Марта Стјуарт Одморалиште Ткаат Геометриски Волна Површина Килим, Семки Од Тиква, 4'6'

Марта Стјуарт Одморалиште Ткаат Геометриски Волна Површина Килим, Семки Од Тиква, 4'6'

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Издржливо конструирани, овие килими Марта Стјуарт се совршен додаток во вашиот дом за шик надградба. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Достапно во повеќе бои и големини. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Новите волнени килими пролеани како природна последица од тоа како се направени; вакуумирајте нов волнен килим 1-2 пати неделно во првите неколку недели користејќи правосмукалка со низок притисок без шипки за тепање; вакуумирајте во правец на купот, а не против него; не влечете лабави краеви или залутани петелки, прицврстете ги со ножици за да ги отстраните.

За производот

Купувачите избираат и