.

.

Градски Велосипед Во Црно - Бела Боја Избрани Црвен Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

Градски Велосипед Во Црно - Бела Боја Избрани Црвен Ѕид Постер, 22.375 34 Врамени

DEN 479.84

Од стока
Достапно.

Овој Тренд Меѓународен Градски Велосипед Во Црно-Бела Боја Избраниот Црвен Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендови Меѓународните Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Врамени Трендови Меѓународните Постери имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.37 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х .75".

За производот

Купувачите избираат и