.

.

Џентеле Супер Мека Луксузни Шерпа Фрли Ќебе, 60 70

Џентеле Супер Мека Луксузни Шерпа Фрли Ќебе, 60 70

DEN 639.84

Од стока
Достапно.

Гушкајте се во удобност и стил со Супер Мекото Луксузно Ќебе За Фрлање Шерпа. Ова пријатно ќебе е произведено од висококвалитетни материјали, со издржлива градба за лесна, постојана употреба. Ќебето За фрлање Шерпа Genteele има традиционален дизајн, со фронт со цврста боја што се менува во бела вештачка шерпа за изглед кој е едноставен, но елегантен. Тоа е фантастично акцентно парче за речиси секој простор и стил што се обидувате да го снимите. Кога се користи како акцентно парче, ќебето за фрлање 60" х 70 " може да се спои со кауч, стол или кочија за дополнителна топлина и излив на смела боја. Неговата голема големина и неверојатната мекост, исто така, го прават фантастично ќебе за постелнина, додавајќи слој пријатна топлина за да го победи зимскиот студ. Завиткајте се во ова ќебе за фрлање шерпа додека сте свиткани на каучот гледајќи филм или читајќи книга. Страната на шерпа на фрлањето ќе ви помогне да се загреете ако се чувствувате особено студено. Вештачката конструкција на шерпа го прави неверојатно лесен за нега; едноставно миење и сушење во машина. Изберете од повеќе бои. 60" х 70". Материјал : Шерпа. Традиционално. Машинско перење и сушење на суво ниско ниво.

За производот

Купувачите избираат и