.

.

4а0959855а Врата Прозорец Прекинувач

4а0959855а Врата Прозорец Прекинувач

DEN 2640.00

Од стока
Достапно.

Загарантирано поставување дизајн за замена НА ОЕ со директно вклопување веднаш го враќа изгледот и функцијата на фабричкиот прекинувач за прозорци лесна врска со приклучок и репродукција со оригинални жици произведени со користење на висококвалитетни материјали за да издржат изложеност НА УВ И екстремни проводници од топлинска легура на кабината го минимизираат електричниот отпор и струјата за ладно и конзистентно работење дизајнирано и тестирано ЗА сигурност и долг животен век 24-Месец / Неограничена Гаранција За Километража УРО 4а0959855а ВРАТА ПРОЗОРЕЦ ПРЕКИНУВАЧ.

За производот

Купувачите избираат и