.

.

Квадратни Хартиени Плочи, во, Жешка Розова, 16ct

Квадратни Хартиени Плочи, во, Жешка Розова, 16ct

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Овие квадратни чинии се прекрасен избор за луѓе кои сакаат малку неконвенционален изглед во нивните садови. Тие се за еднократна употреба, па кога ќе завршите со нивното користење, можете едноставно да ги фрлите. Тие прават одличен додаток на секоја забава, пикник или кој било друг настан каде што не сакате да поминете низ маката за користење традиционални садови. Координирање на додатоци за овој 16-пакет од 7" плочи се достапни. Секој се продава одделно. Квадратни Плочи, 7", 16-Пакет : Идеален за употреба за забави, семејни собири и многу повеќе. Достапни се координативни додатоци, сите се продаваат одделно. Содржи шеснаесет 7 " квадратни партиски плочи.

За производот

Купувачите избираат и