.

.

DesignArt „Womanенски портрет во вашите соништа“ панел за завеси

DesignArt „Womanенски портрет во вашите соништа“ панел за завеси

DEN 319.84

Од стока
Достапно.

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа жена портрет во вашите соништа завеса . Оваа елегантна глам завеса се печати со употреба на високо квалитетно мастило отпорно на еколошко бледило и е рачно изработено по барање само за вас . faux- Постелната ткаенина е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на овој мулти-колормен на целосно и безбедно миење машини . Завесите се декоративни, а не затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : Глам. - Предмет : Романтичен. - Боја : Мулти-боја. - Модел : Toile. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

За производот

Купувачите избираат и