.

.

Леново Блутут Тивок Глушец

Леново Блутут Тивок Глушец

DEN 9599.84

Од стока
Достапно.

Леново 600 Блутут Тивок Глушец зема добро истрошен концепт и го врти на главата, доставувајќи уред за продуктивност што не им пречи на зафатените поединци што го користат. Извајано е да ви биде удобно да ја потпрете дланката, со низок профил, минималистички дизајн што го прави глувчето лесно за носење и се вклопува во џебовите без испакнување. Завршете повеќе со синиот оптички сензор кој ви овозможува да работите на повеќето површини, револуционерни, тивки копчиња без одвлекување на вниманието и прилагодливи контроли НА ДПИ при летање. Без напор спарете се со најмногу два уреди одеднаш и брзо префрлете се помеѓу нив со притискање на копче, благодарение на bluetooth 5.0 и технологијата Microsoft Swift pair. Ос Независни.

За производот

Купувачите избираат и