.

.

Росарива Ноќта На Вештерките Чаши Од Тиква Повеќенаменски Чаши Креативни Практични Керамички Чаши

Росарива Ноќта На Вештерките Чаши Од Тиква Повеќенаменски Чаши Креативни Практични Керамички Чаши

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Опис Овие чаши за вода се направени од керамички материјал, кој е издржлив и може да се користи долго време. Не само што можат да се користат како чаши за вода, туку се и совршени украси за трпеза. Прекрасниот дизајн во форма на тиква е совршен подарок за одмор за пријателите, семејството и децата. Погоден за тематски забави За Ноќта на Вештерките. Карактеристики-Боја : Избрана боја. - Материјал : Керамика. - Големина : Околу 12,00Х9, 00Х7, 00см/4, 72Х3, 54Х2, 75 инчи. - Овие чаши за вода се изработени од висококвалитетен керамички материјал, кои се издржливи и можат да се користат со доверба. - Тие можат да се користат за пиење вода, млеко, кафе и други пијалоци. - Може да им се даде на пријателите како подарок За Ноќта на Вештерките. - Рабовите се мазни и кружни, без бруси и нема да ја оштетат кожата. - Симпатичната чаша за вода во форма на тиква е погодна за забави со тематика За Ноќта на Вештерките.Вклучен пакет : 2 x чаши Овие чаши за вода се изработени од висококвалитетен керамички материјал, кои се издржливи и можат да се користат со доверба. Тие можат да се користат за пиење вода, млеко, кафе и други пијалоци. Може да им се даде на пријателите како подарок За Ноќта на Вештерките. Рабовите се мазни и кружни, без бруси и нема да ја оштетат кожата. Симпатичната чаша за вода во форма на тиква е погодна за забави со тематика За Ноќта на Вештерките.

За производот

Купувачите избираат и