.

.

Кабудлс Божица Послужавник Воз Шминка Случај, Сребро

Кабудлс Божица Послужавник Воз Шминка Случај, Сребро

DEN 1439.84

Од стока
Достапно.

Чувајте ги сите ваши материјали за убавина уредни, организирани и лесно достапни со оваа футрола за шминка За божица воз. Изработен е од висококвалитетни материјали со модерен ребрест дизајн во впечатлива сребрена завршница. Оваа футрола за воз за шминка има двостепени отворени послужавници од двете страни и голем отворен простор за складирање во средината. Можете да го користите за држење накит, четки, чешли, кармини и сјај, подлога, маскара, сенки за очи, лакови за нокти, гелови за коса, врски и штипки за коса и многу повеќе. Доаѓа со прицврстена рачка на врвот за удобен транспорт и брава за заклучување со клучеви. Подгответе се за сите неверојатни можности на животот со куќиштето За шминка За воз На Божицата Кабудлс. Кабудлите се тука за да ја зајакнат новата генерација со алатките за организирање на она за што се грижат. Кабудлите им даваат на добитниците на секоја возраст, боја и вера организациската креативност да бидат тоа што се. 4 големи правоаголни авто-отворени коцки. Пространа внатрешна меморија. Големина : 12". Модерен ребрест дизајн и заоблени агли. Горната рачка.

За производот

Купувачите избираат и