.

.

Обични Цветни Пуловери Со Кружен Врат Црни Женски Џемпери Со Долги Ракави

Обични Цветни Пуловери Со Кружен Врат Црни Женски Џемпери Со Долги Ракави

DEN 367.84

Од стока
Достапно.

Обични Цветни Пуловери Со Кружен Врат Црни Женски Џемпери Со Долги Ракави Л (8/10) Ограничени Количини, Ексклузивно за !Црни Секојдневни Цветни Пуловери Жени Џемпери Жени Трикотажа Жени Џемпери Големина И Вклопување (инч)Должина На ракавот На сад Должина На Бистата На Рамената Должина 4 С 17.3 44.1 26.8 16.5 27.6 6 М 17.5 45.7 27.6 16.9 28 8/10 Л 17.8 48 28.7 17.4 28.5 ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме внимателно проверете ги деталите за нашата големина пред да нарачате. Црна Секојдневен Цветни Круг Вратот Пуловери Долги Ракави Жени Џемпери Л (8/10). Долги Цветни Женски Џемпери Со Долг Ракав Мало Истегнување црна l_usa големина (8/10). Пол : Женски Или Женски плус За Жени,Жена,Дама,Девојки,Женски. ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот,Забава,Состанок,Свадба,Шопинг,Плажа, Вокација.Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, fall и зима. Боја : Црна. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Цветни. Тип : Пуловери. Деколте : Кружен Врат. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип Ракав : Капка Рамо. Должина : Долго. Тип На Вклопување : Редовно Вклопување. Ткаенина : Мало Истегнување. Материјал : Ткаенина. Состав : 100% Акрилик. Упатства за нега : Миење Раце. немојте да се исушите. Шир : Не. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *Плус Големина : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

За производот

Купувачите избираат и