.

.

Без граници јуниори слаби комбинезони со џебови од свинско месо

Без граници јуниори слаби комбинезони со џебови од свинско месо

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Без напор, забавен, тренд-сето тоа е тука без слаби комбинезони без граници. Проширете ја вашата колекција на тексас за да вклучите повратен удар. Овие комбинезони го истакнуваат вашиот стил и се спаруваат со симпатична мета и сандали за беспрекорен изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. прилагодливи ленти за рамо со затворање на затворачи. Џебови од свинско месо. Prontеб на предниот биб. Јамки на појас. 99% памук/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Слаби комбинезони на јуниори од без граници.

За производот

Купувачите избираат и