.

.

Sdjma Преносни Климатизери, 330ml Испарувачки Ладилник За Воздух Со Прилагодливи Брзини, Вентилатор Со Батерија 4000mAh, USB Личен Климатик За Собна Канцеларија Биро Спална

Sdjma Преносни Климатизери, 330ml Испарувачки Ладилник За Воздух Со Прилагодливи Брзини, Вентилатор Со Батерија 4000mAh, USB

DEN 1007.84

Од стока
Достапно.

табела Воздух Ладилник Десктоп Канцеларија Климатизација ВЕНТИЛАТОР USB Полнење. . карактеристика : . Традиционалниот вентилатор за ладење вода ја атомизира водата. Ние ги запечатуваме и поправаме двете рамки на сечилото на вентилаторот на дното на вентилаторот за овлажнител за да го решиме овој проблем. 1. Силата на ветерот на циркулирачкото сечило на вентилаторот е далеку и тивка. 2. Двоен небулизатор. Повеќенаменска, со функција за овлажнител на двојна млазница. 3. Пластичната обвивка е густа и висококвалитетна. Блендата може да ја прилагоди насоката на ветерот. 4.4000 Ма батерија, силна издржливост. стандард : . Капацитет на батеријата / капацитет на батеријата 4000мах. Влезна моќност / ВЛЕЗНА моќност DC5 V / 2 A. времето на Полнење е околу 4,5 часа. Според различни брзини, може да се користи 2-6, 5 часа по целосно полнење. Пакет : 1 вентилатор за ладење на вода. мал пренослив клима уред. воздушен ладилник за соба. биро фанови мали тивко. ●Шепот-Тивок Вентилатор За Соба ● Произведува вистинска количина бели звуци. Вашата Сатисфакција Е Наш Приоритет. Ние правиме се што е во наша моќ за да се осигураме дека добивате совршен производ секој пат. Во случај на какви било проблеми со овие фанови на бирото, слободно контактирајте не.

За производот

Купувачите избираат и