.

.

Базиреј Женска Мода Чувајте Топли Зимски Капи Плетена Волна Шапка

Базиреј Женска Мода Чувајте Топли Зимски Капи Плетена Волна Шапка

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Жените Мода Задржи Топло Зимски Капи Плетени Волна Шапка Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1пц Жени Хацизе : 30Х40СМ/11, 8Х15, 7 " Кул, Модерен, добар избор за да излезете надвор од материјалите : Содржина на Пакување од волна За Плетење : 1пц Женска Капа Мултифункционална. Лесно За Чистење. Лесен за употреба. Лесен за Чување. Погодно.

За производот

Купувачите избираат и