.

.

Амуса Жени Со Висок Струк Грб Појас Сплит Широк Печатење На Нозете Обични Спортски Панталони

Амуса Жени Со Висок Струк Грб Појас Сплит Широк Печатење На Нозете Обични Спортски Панталони

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Големина : С Половината : 64см/25.20" колк : 96см/37.80" Должина : 103см/40.55"Големина : М Половината : 68см/26.77" Колк : 100см/39.37" Должина : 105см/41.34"Големина : Л Половината : 72см/28.35" Колк : 106см/41.73" Должина : 107см/42.13"големина : xl Половината : 78см/30.71" Колк : 112см/44.09" Должина : 109см/42.91"големина : xxl половината : 84см/33.07" колк : 118см/46.46" Должина : 111см/43.70"големина : Хххл половината : 90см/35.43" колк : 124см/48.82" должина : 113см/44.49"2.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.4.Изберете го,покажете ја својата енергија.Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женски панталони прилика : Дневна,Секојдневна, Надворешна Шема Тип : Печатење Пол : Жени, девојки растеглива боја на половината : како што покажува сликата1.лесна мека ткаенина за удобна женствена, лесна за носење, без брчки.Стил : Мода Должина На Ракавот : Долг Материјал : Полиестеро3.Специјалниот дизајн ве прави попривлечни.Должина на облека : Редовни панталони со широк струк со висок струк, еластичен струк, одлична еластична еластична до удобна,Украсена Со Копчиња, Џебови. Лесен пар со врвка со врвки, шуплива кошула, блузи за резервоари, камизоли, високи потпетици, чевли за пушење, станови, патики, чизми до глужд итн. Широки панталони за Нозе, но не премногу широки, стилски и зачудувачки на подолгата нога. Микро-растеглива шифонска ткаенина, лесна и мека, многу кул за носење во целата сезона. Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување или по купувањето, слободно контактирајте не и ние дефинитивно ќе обезбедиме задоволително решение, како и задоволителна услуга!.

За производот

Купувачите избираат и