.

.

Каролини Богатства BB1279CO Шаховска Табла Вар Зелена Бихон Фриз Керамички Украс во, разнобојни

Каролини Богатства BB1279CO Шаховска Табла Вар Зелена Бихон Фриз Керамички Украс во, разнобојни

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Каролини Богатства BB1279 CO1 Шаховска Табла Вар Зелена Бихон Фриз Керамички Украс 3 во, разнобојна Шаховска Табла Вар Зелена Бихон Фриз Керамички Украс. Овој Украс содржи уметнички дела На Бихон Фрис. Одличен подарок за сопственик На Бихон Фрис. Порцелан Круг, 2.8125 инчен дијаметар. Овој сјаен бел керамички украс е одличен За Божиќ. Вклучен е мал златен кабел за закачување. Задниот дел на украсот е бел и може да биде персонализиран од вас со пенкало за боја или постојан маркер. Ова е сјајна површина, затоа проверете дали дозволувате секоја персонализација добро да се исуши пред да ја тестирате областа. Персонализирајте со датум, годината порака до пријател или дури и името на миленичињата. Одличен празничен подарок или предмет за подарок за наследство._x000 B_ Порцелан Круг. 2.8125 инчен дијаметар.

За производот

Купувачите избираат и