.

.

Ballsfhk Женска Модна Кошула Фустан Вратоврска-Боја Печатење Повик V-Вратот Лабава Фустан

Ballsfhk Женска Модна Кошула Фустан Вратоврска-Боја Печатење Повик V-Вратот Лабава Фустан

DEN 267.04

Од стока
Достапно.

Големина : S Биста : 120cm/47.24" Рамо : 63cm/24.80" Ракав : 16cm/6.30" Должина : 96cm/37.80"Големина : M Биста : 126cm/49.61" Рамо : 65cm/25.59" Ракав : 17cm/6.69" Должина : 98cm/38.58"Големина : L Биста : 132см/51.97" рамо : 67см/26.38" ракав : 18см/7.09" должина : 100см/39.37"големина : xl Биста : 140см/55.12" рамо : 69см/27.17" ракав : 19см/7.48" должина : 102см/40.16"големина : xxl биста : 148см/58.27" рамо : 71см/27.95" ракав : 20см/7.87" должина : 104см/40.94"4. Совршен за забави, секојдневни и секојдневни, сигурно ќе ви се допадне2. Модерен дизајн ве прави попривлечни, нека дозволите вашата мода и убавина да летаат пред вашите пријатели и семејство, да го покажат вашиот уникатен шарм, дизајнот на печатење го прави помодерен и привлечен за носење.Те молам прости ми, го добив фустанот ОД 1 ПАРЧЕ 3. Овој фустан е толку убав! Ткаенината е удобна! Не го пропуштајте овој фустан, мора да го носите.Стил : Лежерна Дебелина : Стандардно Вклопување. Монтиранопроверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. карактеристики : 1. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носењепригода : забава, дневна и секојдневна, роденден, датум, танцова изведба, забава, работа, одмор дома итн.Информации за производот.Метод на перење. Рачно перење закачување или сушење погодно за : Жени 95% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени. Ткаенината е мека и удобна, еластична, лесна и дише. Едноставен и елегантен дизајн со сечење на фустанот до колена го прави погоден за сите секојдневни носења и свечени прилики. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања.

За производот

Купувачите избираат и