.

.

Паметен Ракав Тенок компактен случај за носење За Лаптопи Тетратки Нетбуки Ултрабук 17, [Избрани Бои]

Паметен Ракав Тенок компактен случај за носење За Лаптопи Тетратки Нетбуки Ултрабук 17, [Избрани Бои]

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Никогаш не грижете се за гребење на вашиот уред повторно со Нашиот Паметен Ракав Од Вангоди Неопренови! * Се одликува со двојно шиење и овозможува сигурно и лесно вклопување (Истегнување за сместување на повеќето големини на уреди) * Составено од неопренови отпорни на вода, одржувајќи го вашиот случај прицврстен во секое време * Едноставна тенка силуета формира цврсто вградено куќиште На Вашиот Лаптоп Или Нетбук * Перници И го штити вашиот лаптоп Од испакнатини, вдлабнатини и гребнатини * лесниот дизајн не додава дополнителна тежина додека го носите вашиот уред * Производ димензии (l x w x h) : 17. Целосно дизајниран да го обезбеди тоа цврсто сигурно вклопување за вашиот уред, нашиот ракав е внимателно зашиен во две одделни области за да го обезбеди главниот оддел од истегнување додека вашиот уред е внатре. Чувајте го нашиот ракав во ранци, чанти и актовки за да го заштитите вашиот лаптоп, тетратка, нетбук или ултрабук додека сте во движење. Оваа двојна обвивка за шиење го одржува капакот цврсто, но истовремено се протега. Составен од неопренови отпорни на вода, нашиот случај не само што ја спречува водата да навлезе, туку обезбедува и квалитетна заштита од испакнатини и гребнатини на патот.Разноврсна, но функционална, може да имате мир на умот знаејќи дека вашиот уред е безбедно обезбеден во Нашиот Паметен Ракав Од Вангоди Неопренови.3во Одговара на следните (но не се ограничени на) : Acer Стремат E E5-721-29 T8 Acer Стремат E E5-721-45 QN Acer Стремат E E5-721-61 WP Acer Стремат E E5-721-62 XN Acer Стремат E E5-721-66 XJ Acer Стремат E E5-731-P3 ZW Acer Стремат E E5-771-33 WQ Acer Стремат E E5-771-50 CP Acer Стремат E E5-771-58 YD Acer Стремат E E5-771-77 HY Acer Стремат E E5-771 G-51 T2 Acer Стремат E ES1-711-C7 TL Acer Стремат E ES1-711-P1 UV Acer Стремат E ES1-711-P2 UG Acer Стремат E ES1-711-P3 YR Acer Стремат E5 E5-721-20 GJ Acer Стремат E5 E5-721-625 Z Acer Стремат E5 E5-731-P30 W Acer Стремат E5 E5-771-378 Y Acer Стремат E5 E5-771-37 GD Acer Стремат E5 E5-771-543 C Acer Стремат E5 E5-771-73 TY Acer Стремат E5 E5-771 G-75 TV Acer Стремат V Nitro VN7-791 G-71 P5 Acer Стремат V Nitro VN7-791 G-730 V Acer Стремат V Nitro VN7-791 G-73 AW Acer Стремат V Nitro VN7-791 G-7484 Acer Стремат V Nitro VN7-791 G-74 SH Acer Стремат V Nitro VN7-791 G-77 GW Acer Стремат V Nitro VN7-791 G-77 JJ Acer Стремат V Nitro VN7-791 G-78 VM Acer Стремат V Nitro VN7-791 G-7939 Acer Стремат V Nitro VN7-791 G-79 RV Acer Стремат E E5-771-74 E7 HP Стремат V Nitro VN7-791 G-70 XG HP Стремат V Nitro VN7-791 G-792 A HP Завист 17-k011nr HP Завист 17-k118nr HP Завист 17t HP Павилјон 17-f010us HP Павилјон 17-f020us HP Павилјон 17-f040us HP Павилјон 17-f111br HP Павилјон 17-f111nr HP Павилјон 17-f210nr HP Павилјон 17t HP Павилјон 17z HP Павилјон 17z Допир Леново G70-70 80 HW002 QUS Леново G710 59400020 Леново G710 59400021 Lenovo Ideapad Y700 80 Q00003 US Lenovo Ideapad Y700 80 Q00010 US Lenovo Ideapad Y700 80 Q0001 MUS Lenovo Ideapad Y700 80 Q0001 NUS Леново Y70-70 80 DU000 EUS Леново Y70-70 80 DU000 HUS Леново Y70-70 80 DU000 NUS Леново Y70-70 80 DU0033 US Леново Y70-70 80 DU0034 US Леново Y70-70 80 DU004 KUS Леново Y70-70 80 DU00 B2 US Леново Z70-80 80 FG005 BUS Леново Z70-80 80 FG005 EUS Леново Z70-80 80 FG005 FUS Леново Z70-80 80 FG005 GUS Леново Z70-80 80 FG005 HUS Леново G710 59400022 MSI Престиж PE70 (GTX 950 M).

За производот

Купувачите избираат и