.

.

Компатибилна Замена За тонер Кертриџ D1620 D printerdash

Компатибилна Замена За тонер Кертриџ D1620 D printerdash

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

КОМПАТИБИЛНОСТ НА МАШИНАТА : Кертриџ За Тонер Со Компатибилен Бренд За Печатач (8/ПК - 5000 Принос На Страница) за сликакласа Д1620 / сертификација НА производи од image CLASS D1650 PRODUCT : Нашите Производи се произведени со нови и рециклирани компоненти и запечатени со воздух ВО фабрика iso-9001, ISO-9002 и iso-14001 сертифицирана за квалитет. Нашиот компатибилен тонер, касети со инк-џет, панделки, копир и други материјали се конструирани според оригиналните спецификации НА ОЕМ.

За производот

Купувачите избираат и