.

.

Моторен Тренд АС-312-БЛ Предно Ветробранско Стакло Сенка За Сонце, Џамбо Хармоника Преклопен Авто Сонце

Моторен Тренд АС-312-БЛ Предно Ветробранско Стакло Сенка За Сонце, Џамбо Хармоника Преклопен Авто Сонце

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Бдк оригинален дизајн авто сонце сенка. Двоен меур премиум конструкција со рефлектирачка поддршка автоматската нијанса е одличен начин да го заштитите вашето возило од жешката топлина или едноставно да го заштитите вашето возило од постојаните УВ зраци. Со двојна употреба (напред и назад). обезбедува приватност во вашето возило. Нашите нијанси се конструирани имајќи го предвид вашето возило. Одговара на повеќето седани, камиони и комбиња. Конструкцијата на преклопот на вентилаторот и страничната кука Го одржуваат автомобилот поладен во сончеви денови. ОДЛИЧНО ЗА АВТОМОБИЛ КОМБЕ КАМИОН SUV-Го Зголемува животниот век на цртичката на вашето возило, радио, Лцд-Екран, ГПС Уреди и друга електроника. Уникатниот дизајн со лесна, армирана рамка ја поедноставува апликацијата и повторното позиционирање. ОДЛИЧНО ЗА АВТОМОБИЛ КОМБЕ КАМИОН SUV-Го Зголемува животниот век на цртичката на вашето возило, радио, Лцд-Екран, ГПС Уреди и друга електроника. Уникатниот дизајн со лесна, армирана рамка ја поедноставува апликацијата и повторното позиционирање.

За производот

Купувачите избираат и