.

.

Сопертон Ретро Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Сопертон Ретро Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 303.84

Од стока
Достапно.

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црна Маица Во Ретро Стил Сопертон го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Ретро Стил На Сопертон отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

За производот

Купувачите избираат и