.

.

Вогеле Женска Блуза Кошули Со Пруги Врвови Со Кратки Ракави Канцелариска Туника Кошула Елегантна Светло Сива XL

Вогеле Женска Блуза Кошули Со Пруги Врвови Со Кратки Ракави Канцелариска Туника Кошула Елегантна Светло Сива XL

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Летни Блузи, Женска Лабава Блуза, Женски Кошули На Вратот На Екипажот Тип На Шема : Шарени Боја : Светло Сива, Шарена Сина, Каки, Црвено Вино (По Избор)Големина : С, Л, XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Полиестер 35% Памучно Деколте : Должина На Екипажот : Должина На Колкот Сезона на ракави : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.

За производот

Купувачите избираат и